Harmonogram odbioru odpadów komunalnych
z nieruchomości jednorodzinnych i wielorodzinnych
na rok 2023
REJON I – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Brzechwy; Chopina; Hallera nr 7,12a,13; Hłaski; Jackowskiego nr 1-15, ( z wyłączeniem nr 14); Jana Polskiego nr 1-5; Kasprowicza nr 44,46; Kosynierów z wyłączeniem nr 12,22; Kościuszki nr 21; Kórnicka; Ks.Janickiego; Mickiewicza nr 1; Miłosza; Nałkowskiej; Paderewskiego; Piłsudskiego nr 9,11; Prądzyńskiego; Prusa; Sienkiewicza nr 29-32; Stachury; Staszica od nr 13; Wyspiańskiego, Skorupki.
REJON II – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: 1-go Sierpnia, 20-go Października; Armatnia, Batorego; Figowa; Głowackiego (z wyłączeniem nr 15); Hallera 40a, 44a, 46; Jagiellończyka; Jana Olbrachta; Kościuszki (z wyłączeniem nr 21); Łąkowa; Modrakowa; Norwida; Okrzei; os. Jagiellońskie 47; Prochowa; Przecznica; Rejtana (z wyłączeniem nr 39 ); Rembowskiego; Słowackiego; Sportowa; Strzelecka nr 36 i 38; Sulisława; Szpitalna 10; Wybuchowa; Wystrzałowa; Za Strzelnicą; Łokietka; Kazimierza Wielkiego.
REJON III – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Abrahama; Bławatkowa; Cechowa; Chabrowa; Chudoby; Cyryla Ratajskiego; Daliowa; Drzymały; Fiołkowa; Gen. Maczka; Głowackiego nr 15; Hallera (z wyłączeniem nr 7,12a,13); Jackowskiego od nr 14; Jana Polskiego od nr 7; Józefa Mackiewicza; Jesionowa; Kasztanowa: Klonowa; Karola Miarki; Kilińskiego od nr 12; Kochanowskiego; Kozierowskiego; Kraszewskiego; Lawendowa; Łubinowa; Makowa; Nagietkowa; Opiellińskiego; Piłsudskiego (z wyłączeniem nr 9,11); Platanowa; Poselska; Prądzyńskiego nr 12B; Rejtana nr 39; Rumiankowa; Sasankowa; Staszica 1-9b; Stokrotkowa; Szymańskiego; Wawrzyniaka; Wrzosowa; Zakole, Sosnowa.
REJON IV – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: 1-Kompanii Średzkiej; Apb Baraniaka; Bembnisty; Chruściela; Daszyńskiego; Dolna; Dowbór-Muśnickiego; Dzikowskiego; Generała Andersa; Górki (z wyłączeniem nr 4); Jażdżewskiego; Kapuścińskiego; Karskiego; Kilińskiego nr 9,11; Kossakowskiego; Ks. Meissnera; Milewskiego; Nila-Filedorfa; Palczewskiego; Pileckiego; Plac Zamkowy 4; Polna ( z wyłączeniem nr 4,6,8,10 ); Rządkowskiego; Sikorskiego; Skotarczaka; St. Ignaszaka; Strzelecka; Surzyńskich; Szamarzewskiego ( z wyłączeniem nr 20 ); Szkolna nr 3; Taczaka; Topolska; Unruga (z wyłączeniem nr 16,18,22).
REJON V – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Austriacka; Balonowa; Białkowskiego; Bohaterów; Bułgarska; Chełmońskiego; Chorwacka; Cz. Krzyża 4; Deszczowa; Dmowskiego; Duńska; Dywizjonu 303; Fińska; Francuska; Gnieźnieńska; Grabiasa; Grecka; Islandzka; Irlandzka; Jasna; Haliny Stabrowskiej; Hiszpańska; Horbaczewskiego; Korfantego; Księżycowa; Lotnicza; Norweska; Partyzantów; Piaskowa; Pilotów; Plażowa; Portugalska; Polska; Rolna; Rumuńska; Serbska; Słoneczna; Spacerowa; Spadochronowa; Sucharskiego; Szajdaka; Szlafroka; Szwajcarska; Szybowcowa; Świetlista; Traugutta; Trąmpczyńskiego; Urbanowicza; Westerplatte; Węgierska; Wietrzna; Włoska; Wojska Polskiego; Wysockiego; Zielona; Złota; Żniwna; Żwirki i Wigury (z wyłączeniem nr 5/1,17); Gwiaździsta; Skalskiego; Skarżyńskiego; Szwedzka.
REJON VI – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Czartoryskich; Dojazd; Działyńskich; Fromborska; Harcerska 10a, 12; Kopernika; Leszczyńskich; os. Piastowskie; Raczyńskich; Toruńska; Zamojskich; Żwirki i Wigury 5/1, 17.
REJON VII – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: 17-go Września; 27-go Grudnia; Bonifacego Siekierskiego; Brodowska; Dąbrowskiego 1-11; Garncarska; Harcerska ( z wyłączeniem 10a,12); Kilińskiego 2-8; Kolegiacka; Kosynierów 10; Krótka; Księdza Kegla; Limanowskiego; Mała Klasztorna; Niedziałkowskiego 4; Plac Armii Poznań; Plac Zamkowy 5; Plac Kościelny; Powstańców; Rexa; Sejmikowa; Skautowa; Stary Rynek; Szarych Szeregów; Szpitalna (z wyłączeniem nr 10); Świętego Ducha; Świętego Wawrzyńca; Tylna; Wałowa; Wiosny Ludów; Zuchowa.
REJON VIII – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Baczyńskiego; Bolesława Chrobrego; Bora- Komorowskiego; Cicha; D.I. Siedzikówny; Działkowa; Górki nr 4; Grota-Roweckiego; Kamińskiego; Kwiatowa; Lazurowa; Nekielska; Niebieska; Ogrodowa; Okulickiego; Palinkiewicza; Pełczyńskiego; Plantaża; Pogodna; Polna nr 4,6,8,10; Różana; Sadowa; Spokojna; St. Mikołajczyka; Szamarzewskiego nr 20; Turkusowa; Unruga nr 16, 18, 22; Witosa; Wrzesińska; Zacisze.
REJON IX – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Broniewskiego; Fredry; Gałczyńskiego; Kasprowicza (z wyłączeniem nr 44, 46); Konopnickiej; Kosynierów nr 12, 22; Kórnicka 41; Mickiewicza (z wyłączeniem nr 1); Mikołaja Reja; Sienkiewicza (z wyłączeniem nr 29, 32); Tuwima; Żeromskiego.
REJON X – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: 3-go Maja; Akacjowa; Asnyka; Berwińskiego; Bnińskiego; Chłapowskiego; Czeladnicza; Dąbrowskiego od nr 12; Degi; Dworcowa; Estkowskiego; Harcerska 11, 13; I. Krasickiego; Jaśminowa; Kalinowa; Konwaliowa; Kremera; Libelta; Liliowa; Lipowa; Malwowa; Marcinkowskiego; Niedziałkowskiego (z wyłączeniem nr 4); Orzeszkowej; Pewińskich; Ratajczaka; Reymonta; Rzemieślnicza; Sczanieckiej; Sendlerowej; Stawowa; Struga; Tulipanowa; Wolniewicza; Zaremby; Żonkilowa; Kosynierów 35G; Leśmiana, Marii Radziejewskiej.
REJON XI – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Bieganowo; Pławce; Zmysłowo; Podgaj; Romanowo; Staniszewo; Urniszewo; Zdziechowice; Zielniczki; Zielniki; Babin; Topola; Jarosławiec; Januszewo.
REJON XII – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Annopole; Koszuty Huby; Lorenka; Pętkowo; Słupia Wielka; Strzeszki; Żabikowo.
REJON XIII – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Brodowo; Marianowo Brodowskie; Nietrzanowo; Włostowo.
REJON XIV – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Henrykowo; Olszewo; Starkówiec Piątkowski; Szlachcin.
REJON XVI – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Dębicz; Dębiczek; Janowo; Mączniki, Brzeziak; Połażejewo; Ruszkowo; Tadeuszewo; Ulejno.
REJON XVII – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Brzeziny; Koszuty; Trzebisławki.
REJON XVIII – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Chwałkowo; Kijewo; Nadziejewo; Szlachcin Huby; Grójec; Czarne Piątkowo; Pierzchno; Pierzchnica.
REJON XIX – kliknij tutaj, by pobrać
Tereny wiejskie: Brzezie; Chocicza; Chudzice; Ołaczewo; Rumiejki; Winna Góra.
REJON XXV – popiół, program pilotażowy – kliknij tutaj, by pobrać
Ulice: Kalinowa, Tulipanowa, Żonkilowa, Adolfa Bnińskiego, Konwaliowa, Liliowa, Jaśminowa, Akacjowa, Malwowa, Leśmiana, Hłaski, Stachury, Miłosza, Reja, Zofii Nałkowskiej, Wyspiańskiego, Fredry, Gałczyńskiego, Degi, Pewińskich, Kremera, Czeladnicza, Rzemieślnicza, Estkowskiego, Zaremby, Wolniewicza, Orzeszkowej, Kosynierów, Kruczkowskiego, Asnyka, Stawowa, Struga, Reymonta, Krasickiego, Sienkiewicza, Kórnicka, Mickiewicza, Tuwima, Konopnickiej, Kasprowicza, Broniewskiego.
Skrzynki ePUAP Urzędu:
Numer konta: 64 1600 1462 1747 0274 5000 0003 BNP PARIBAS Bank Polska Spółka Akcyjna
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki. |
x |